Kullanıcı Adı:
Şifre:
 
150 yılı aşkın bir süredir yenilikçi, dayanıklı, ergonomik el aletleri tasarlayıp Avrupa boyunca yeralan kendi fabrikalarında üreten köklü İsveç markası BAHCO ürünlerini Bursa endüstriyel bayii Efeler Hırdavat mağazalarında bulabilirsiniz.

» Devamını Oku
1974'den beri Almanya'dan, hassasiyet ve kalite ustalığı ile dünya'nın lider delici ve kesici takım üreticilerinden biri haline gelen, 60'ın üzerinde ülkede matkap uçları, vida kesme takımları, manyetik matkap makinaları ve uçları uzmanlar tarafından kullanılan RUKO Gmbh Präzisionswerkzeuge firmasının bayii ağına Efeler Hırdavat A.Ş. de katıldı.
» Devamını Oku

Bayilik ve Temsilciliklerimiz

Efeler Hırdavat A.Ş. olarak Dünya çapında profesyoneller tarafından kullanılmakta olan markaların ve ürünlerin bayiliklerini ve temsilciliklerini yapmaktayız.
Sizlere daha kaliteli ürünler ve daha iyi hizmet sunabilmek adına mevcut tedarikçilerimizle çalışmalarımızı geliştirmek, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda portföyümüze yeni sektör liderleri eklemek için her geçen gün araştırma ve faaliyetlemize daha çok çaba ve vakit sarfediyoruz.
Konularında uzman markaların dayanıklı ürünlerini gerçek profesyonellere uygun fiyatlarla sunabilmek hem satınalma hem de pazarlama ekiplerimizin öncelikli hedefidir.